TÜKED 2022 – 8. Ulusal Hastane ve Kurum Eczacıları Kongresi


Değerli meslektaşlarımız,

Tüm Kamu Eczacıları Derneği olarak her yıl düzenlediğimiz kongremizin sekizincisini 9-12 Mart 2022 tarihleri arasında Royal Seginus Otel – Lara / Antalya’da gerçekleştireceğiz.

Her yıl giderek artan katılımcılar ile gerçekleştirdiğimiz kongrelerimiz, ülkemizde Kamu ve Hastane Eczacılığı alanında ilk ve tek dernek olan Tüm Kamu Eczacıları Derneği tarafından düzenlenen ve sizlerin katılımı ile zenginleşen bir ortam olmuştur.

Bu kongremizde de geniş bir yelpazeye sahip Eczacılık mesleğimizin birçok alandaki uygulamalarına değineceğiz. Deneyimlerimizi, bilimsel ve sosyal yönlerimizi ön plana çıkaracağımız kongremizde, siz meslektaşlarımız ile mesleğimizdeki son gelişmeleri ve güncel konuları da bu güzel platformda ele alacağız.

8. Ulusal Hastane ve Kurum Eczacıları Kongresi’nde katılım ve katkılarınızla oluşturacağınız sevgi, arkadaşlık ve bilimsellik ortamında sizlerle keyifli ve yararlı bir kongrede buluşmanın heyecanını hissederken, kongremizde buluşmayı ümit ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Uzm. Ecz. Gamze Korubük
Kongre Başkanı
Kongre web sitesi için tıklayınız: http://tuked2022.org
Kongre 1.duyurusu için tıklayınız: http://tuked2022.org/1-duyuru.pdf
Kongre programı için tıklayınız: http://tuked2022.org/tuked2022-bilimsel-program.pdf

Share Share