Enfeksiyon


 
 

ÇOK YAKINDA

 
 

Aslı Özyıldırım

Sorumlu


1999 yılında Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden mezun oldu. 1999 – 2004 yılları arasında Florence Nightingale Hastanesi’nde eczacı olarak, 2004 – 2007 yıllarında arasında Anadolu Sağlık Merkezi (in affiliation with Johns Hopkins Medicine)’nde Eczane Sorumlusu olarak çalıştı. 2010 yılında Yeditepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nde Klinik Eczacılık yüksek lisansını bitirdi. 2013 yılında Şikago Northwestern Memorial Hastanesi Hasta Güvenliği Kliniği’nde gönüllü olarak görev aldı. 2007 yılında Amerikan Hastanesi Eczane Müdürü olarak başladığı görevini, Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları Eczane Direktörü olarak sürdürmektedir.

Emre Kara


Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi

2014 yılında İnönü Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden mezun olmuştur. 2016 yılında Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Klinik Eczacılık Anabilim Dalı’nda yüksek lisans eğitimini, 2022 yılında yine aynı anabilim dalında doktora eğitimini tamamlayarak ‘Doktor Eczacı’ ünvanı almıştır. 2022 yılı Kasım ayından itibaren Doktor Öğretim Üyesi olarak görev yapmaktadır.

Behiye Dinç


2010 yılında Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden mezun olmuştur. 2010-2020 yılları arasında sırasıyla Çankırı Ilgaz Devlet Hastanesi, İstanbul Bayrampaşa Devlet Hastanesi ve İstanbul Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanelerinde hastane eczacısı olarak çalışmıştır. 2014 yılında Birleşik Krallık’ta sağlık meslek mensuplarının yeterliliklerinin değerlendirilmesi konulu bir çalışmada Sağlık Bakanlığı yetkilisi olarak görev almıştır. 2016-2018 yıllarında Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü Hastane Eczacılığı Yönetim Biriminde görev almıştır. 2020-2024 yılları arasında İstanbul Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi sorumlu eczacılığı görevini yürütmüştür. 2024 yılı itibariyle Ankara Bilkent Şehir Hastanesinde hastane eczacısı olarak çalışmaya devam etmektedir.

Aysel PEHLİVANLI


Ankara University

Cansu Göncüoğlu


Elif Güner


Kamer Tecen Yücel


Müge Tan


Nesligül Özdemir


Öznur Gülertürk Er


Pınar Bakır Ekinci


Tülay KAYRA


ANKARA ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ

Zeynep Kutbay


Zeynep Ülkü Gün


Share Share